NextGEN Gallery Plugin Not found

GUN LUND & E=MC2 DANCE (Švedija) | AURA'24 Dance Festival
Dancefestival.lt archyvas:

GUN LUND & E=MC2 DANCE (Švedija)


 

TRANSMISIJA (spektaklis)

Choreografija ir idėja: Gun Lund, bendradarbiaujant su šokėjais
Atlikimas: Luisa Denward, Rebecca Evanne, Gunilla Jansson, Torun Odlöw, Olof Persson, Åsa Thegerström
Garsas: David Sundqvist
Kostiumai: Maja Johansson & Sophia Svensson
Apšvietimas: Finn Pettersson & Lars Persson
Premjera: 2012
Trukmė: 50 min.

Prisilietimas, suvokimas, paviršius, tekstūra…oda. Lytėjimas – stipriausias iš visų mūsų jutimų, kuriuo ilgą laiką ypatingai domėjosi choreografė Gun Lund. Sakoma, kad mes galime pajusti vibracijas patalpoje, tam tikrą kūno išsiplėtimą – per jutimus, kurių negalime pamatyti vizualiai.

„Transmisija“ – tai vibrojutiminė patirtis, šokio ir technologijų eksperimentas, sukoncentruotas į juslinę sistemą. Leisdami lytėjimui dominuoti prieš matymą bei girdėjimą, šokėjai klausosi ir atsako savo jutimų sistemai bei vieni kitiems, o taip pat reaguoja į elektromagnetinius impulsus, gaunamus per vibratorius, pritvirtintus ant jų kūnų. Daugiaskluoksnė „Transmisija“ yra dialogas tarp šokėjų ir žiūrovų, komunikacija vyksta nuotoliniu būdu per nematomas bangas bei prisilietimus per atstumą.

 

Nuotraukų autorė – Lisa Thanner.

Transmission_foto Lisa ThannerTransmission_Lisa ThannerTransmission_Lisa Thanner_2

 

 

 

 

 

 

GUN LUND

Švedų choreografė Gun Lund garsi ne tik darbais, skirtais scenai, bet ypač kurtais konkrečioms erdvėms ar kraštovaizdžiams. Daugiau nei 30 metų ji buvo Švedijos šokio centro lyderė, siekianti pakeisti publikos požiūrį, kviečianti kvestionuoti suvokimą ir realybę, kurią mes priimame kaip savaime suprantamą. Menininkė buvo apdovanota Švedijos teatro kritikų Šokio prizu, jai priklauso ir apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus: aukštą meninę kokybę bei svarbą Švedijos kultūriniam gyvenimui. Gun Lund taip pat yra vieną iš trijų šokio studijos „3:e Våningen“ (liet. Trečias aukštas) Gioteburge meno vadovių.

E=mc2 šokio trupę remia Švedijos menų taryba, Švedijos meno stipendijų taryba, Västra Götaland regionas ir Gioteburgo miesto kultūros komitetas. Didelė padėka Švedijos ambasadai Lietuvoje.

VIDEO
Ad
ORGANIZATORIUS
Ad
GLOBĖJAI
Ad
Ad