NextGEN Gallery Plugin Not found

ANAT GRIGORIO (Izraelis) | AURA'24 Dance Festival
Dancefestival.lt archyvas:

ANAT GRIGORIO (Izraelis)PONAS ŠAUNUSIS
(spektalis)

Choreografija ir atlikimas: Anat Grigorio
Bendraautoriai: Sascha Engel – tekstas ir balsas
Dramaturgija: Shira Bejerano
Patarėjai menui: Niv Sheinfeld ir Oren Laor
Originali muzika ir garsas: Idan Shimoni
Muzika: Edith Piaf, Danski
Apšvietimas: Shachar Werechason

Repeticijų asistentė: Ilana Bellahsen
Premjera: 2013
Trukmė:
60 min.

 

Naujausias Anat Grigorio kūrinys – Mr. Nice Guy („Ponas Šaunusis“) – 45 minučių monospektaklis, pirmąkart pristatytas 2013 m. birželį prestižiniame „Izraelio festivalyje“, Jeruzalėje. Iškart po premjeros Anat šį spektaklį rodo ne tik Izraelyje bet ir festivaliuose Europoje, Azijoje ir Amerikos žemyne.

Anat Grigorio šokio projektai apjungia šiuolaikinį šokį ir fizinį teatrą, bendradarbiaujant su įvairių sričių menininkais, nacionalinese ir tarptautinėse scenose gimsta tarpdisciplininiai meno kūriniai. Jos darbai pasižymi nuolatiniu žmogaus kūno studijavimu, žvelgiant į natūralų jausmingumą, besislepiantį kasdienėse veiklose. Anat Grigorio taip pat leidžiasi į žmogaus sielos, elgesio ir sąmoningumo tyrinėjimus, domisi jų ribomis, įtaka ir tarpusavio sąveika.

Mane iš karto „užkabino“ monospektaklis pavadinimu „Ponas Šaunusis“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka išskirtinė šokėja ir choreografė Anat Grigorio. Jame atlikėja vaizdingai, o gal turėčiau sakyti choreografiškai, ir performatyviai susidorojo su vadinamąja „Vyro žvilgsnio“ politika, kurią mes visi gerai žinome. Kokį poveikį sukelia vyras, žvelgdamas į moterį ją sudaiktinančiu žvilgsniu? / Judith Brin Ingber „Dance in Israel“ /

 

Nuotraukų autorius – Gadi Dagon.

Anat Grigorio by Gadi Dagon (1) Anat Grigorio by Gadi Dagon (3) Anat Grigorio by Gadi Dagon (2)

 

 

 

 

 

ANAT GRIGORIO

Anat Grigorio (1974) užaugo Petach Tikva, Izraelyje. Šokį ji aistringai įsimylėjo sulaukusi 6-rių. Metams bėgant ji ištobulino savo gabumus, gimnastikos, stepo, modernaus džiazo, klasikinio baleto, šiuolaikinio šokio ir fizinio teatro srityse. Anat yra scenos atlikėja, gyvenanti ir kurianti Tel Avive. Ji yra Izraelio choreografų asociacijos narė, remiama Izraelio kultūros ministerijos. Anat Grigorio veda šokio seminarus bei meistriškumo pamokas tarptautiniuose ir Izraelio koledžuose bei festivaliuose.

Anat mokėsi ir šoko „Kibbutz“ šiuolaikinio šokio trupėje, Ido Tadmor Šokio trupėje, Thieery Moral fiziniame teatre (Prancūzijoje).

2009 m. Kroatijoje tarptautinio festivalio „Pula Puff“ metu pirmąkart parodytas Anat spektaklis „Katuk“ buvo įvertintas „Wind Award“ apdovanojimu, kuris skiriamas už naujas kryptis šokio ir teatro srityje. Jos pasirodymas „Katuk“ pastatytas bendradarbiaujant su „butho“ atlikėju Adam Reed, vienu pagrindinių „Cirque du Soleil“ aktorių.

2011 m. gyvendama Kanarų salose Anat, kartu su Izraelio choreografe Sharon Friendman bei ispanų filmų kūrėju Damian Varella, sukūrė savo pirmąjį šokio filmą „AnimaAnimus“.

Rėmėjai: Izraelio festivalis, Kultūros ir sporto ministerija.

Padėka:Suzanne Dellal“ centrui, Miki Avni, Sharon Fridman.

 

 

RĖMĖJAI:

לוגו עמותה אנגליתministry of culture & sport -logoforeign affairs logoisraelfestival_logo_Color

 

 

 

 

 

 

VIDEO
Ad
ORGANIZATORIUS
Ad
GLOBĖJAI
Ad
Ad