NextGEN Gallery Plugin Not found

AMPLIO ESPECTRO (Meksika) | AURA'24 Dance Festival
Dancefestival.lt archyvas:

AMPLIO ESPECTRO (Meksika)


 

ŠIUKŠLĖ (spektaklis)

Choreografija ir atlikimas: Arturo Lugo
Apšvietimas: Sebastian Solórzano
Premjera: 2014
Trukmė:
30 min

„Šiukšlė” – eksperimentinis spektaklis, kurio metu aplinka konstruojama su vidiniais būtybės sužadinimais. Ši būtybės transformacija liudija kitiems apie jos gebėjimą mutuoti. „Šiuklė“ atveria monstro prigimtį, kuriai nebūdingas moralinis estetiškumas ir socialinės klasifikacijos. Taip parodoma, jog tik įgalindama idėjas būtybė gali egzistuoti ir judėti pilnatvės link, kurioje svarbiausiu aspektu tampa vidinės transformacijos.

Nuotraukų autorius – Rubén Espinosa.

Trash_Photo by Rubén Espinosa (3) Trash_Photo by Rubén Espinosa (2) Trash_Photo by Rubén Espinosa (1)

 

 

 

 

AMPLIO ESPECTRO

„Amplio Espectro“– tai naujai susikūrusi trupė, vadovaujama Arturo Lugo, performanso menininko, baigusio profesionalaus šokio mokyklą Mazatlane (EPMD). 2011–2013 m. Arturo Lugo, gavęs paramą iš Nacionalinio kultūros ir menų paramos fondo (FONCA) suformavo pirmąją šokėjų trupės dalį. Trupė meniniais pagrindais bendradarbiauja su „Cuatro x Cuatro“ Arte Escenico trupe, kuriai vadovauja Shanti Vera.

„Amplio Espectro“siekia kuo daugiau eksperimentuoti, nuolat bendradarbiauja su skirtingais partneriais. Choreografinis eksperimentas „Šiukšlė“ sukurtas bei išplėtotas pirmosios choreografijos doktorantūros programos „Interakcijos ir kūnų dialogai“ doktorantų laidos, bendradarbiaujant su San Agustin‘o menų centru bei Nacionaliniu šokio koordinavimo centru. Spektaklis taip pat buvo pristatytas tarptautiniame šokio festivalyje „Cuatro x Cuatro“ bei ALIAC kultūros centre Mexico mieste.

Nuoroda į spektaklio video ištrauką: www.facebook.com/photo.php?v=663088363761454&set=vb.56842

VIDEO
Ad
ORGANIZATORIUS
Ad
GLOBĖJAI
Ad
Ad