Festivalio programa

Rugsėjo 18 – 26 dienos
Vilnius – Kaunas

Rugsėjo 18 d., 2010 (Šeštadienis) | VILNIUS

Menų spaustuvė (Šiltadaržio g. 6).
19:00

Šokio teatras „Aura“ (Lietuva)
Teatras „Manantiales“ (Ispanija)
Teatras „Tranvia“ (Ispanija)

„Atvirų akių panoramos“
PREMJERA
(N-18)

50-60'

       

Rugsėjo 22 d., 2010 (Trečiadienis) | KAUNAS

Kauno paveikslų galerija (K. Donelaičio g. 16)

18:00
(įėjimas
su kvietimais)

Šokio teatras „Aura“ (Lietuva)
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
(Lietuva)

Dvi premjeros.
"Lietaus reminisensijos" /
"Išplautas dangus“
PREMJERA

40'

20:00

Rugsėjo 23 d., 2010 (Ketvirtadienis) | KAUNAS

Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71)
19:00

Šokio teatras „Zawirowania“ (Lenkija)

„Už regos lauko“ 
(N-14)

35'

Pertrauka  
  Karel Vanek (Vokietija) „Laisvės fantomas“

50'

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53)
22:00 Mikołaj Mikołajczyk (Lenkija) „Laukimas“
(N-18)

60'

Rugsėjo 24 d., 2010 (Penktadienis) | KAUNAS

„Girstučio“ kultūros ir sporto centras (Kovo 11-osios g. 26)
19:00

Alias / Guilherme Botelho (Šveicarija)

„Šoninis lietus“
PREMJERA
(N-18)

60'

Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71)
21:00 Eksperimentinė šokio trupė
(Brazilija)
„Formos“

35'

 

Pertrauka

 
    „Dominiq“

25'

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53)
23:00

A.lter S.essio
(Prancūzija / Japonija)

„Netektis“ / „Sluoksniai“

50'

   

 

 

Rugsėjo 25 d., 2010 (Šeštadienis) | KAUNAS

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53)
18:00

Provisional Danza (Ispanija)

„Neatsakingi“
(N-18)

60'

       
Senasis “Lituanica” fabrikas (Jonavos g. 3)
20:00
ir
23:30

Šokio teatras „Aura“ (Lietuva)
Teatras „Manantiales“ (Ispanija)
Teatras „Tranvia“ (Ispanija)

„Atvirų akių panoramos“
PREMJERA
(N-18)

50-60'

       
M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12)
22:00

Il Posto ir Marco Castelli (Italija)

„Išnara“
NEMOKAMAS!

35'

       

Rugsėjo 26 d., 2010 (Sekmadienis) | KAUNAS

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53).
18:00

Kaselio valstybinis teatras /
Johannes Wieland (Vokietija)

„Partrenktas žvėris“
PREMJERA

60'