20 tarptautinio modernaus šokio festivalio organizatoriai dėkoja atvykusioms trupėms ir jų pagalbininkams, festivalio lankytojams, savanoriams, festivalio rėmėjams ir iš festivalio reportažus rengusiems žurnalistams. Visų Jūsų dėka festivalis sėkmingai įvyko 20-tą kartą.

Festivalio metu buvo parodyta 11 spektaklių, juose apsilankė 3,5 tūkstančio žiūrovų, daugiausia žmonių stebėjo nemokamą vertikalaus šokio spektaklį „Išnara“, kurį pristatė trupė Il Posto iš Italijos. Festivalyje dalyvavo ir jį suorganizuoti, parodyti padėjo 186 šokėjai, technikai, apšvietėjai, savanoriai, koordinatoriai, vairuotojai, režisieriai, garso inžinieriai, muzikantai, dizaineriai ir kiti žmonės. Buvo paskelbta daugiau nei 130 straipsnių, žinučių, anonsų, vaizdo ir garso reportažų 60 žiniasklaidos priemonių. Festivalio lankytojai aktyviai dalyvavo diskusijose socialiniame tinklapyje.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame už jūsų dėmesį, už gerus žodžius ir pastabas, kritiką, už palaikymą, gausų lankomumą, finansinę paramą, pagalbą skleidžiant informaciją, tvarkant erdves. Dėkojame už Laisvės alėjoje išjungtą šviesą Il Posto pasirodymo metu. Dėkojame Kauno miesto savivaldybei ir LR Kultūros ministerijai už nuolatinę paramą. Dėkojame nuolatiniam festivalio rėmėjui Tadui Liutkui ir UAB Projektana už mecenavimo tradicijų palaikymą ir skatinimą Lietuvoje. Dėkojame barui „Suflerio būdelė“ už diskusijų ir linksmybių vietą viso festivalio metu. Dėkojame atvykusioms trupėms ir kiekvienam jūsų esame dėkingi už tai kad atėjote ir už draugus ir artimuosius, kuriuos pirmą kartą atsivedėte į festivalį.

Atgal