Provisional Danza  | Ispanija


Daugelio sceninių ir vizualiųjų menų pagrindas yra efemeriškas, beveik seksualinis ryšys su auditorija. Provisional Danza trupės tikslas yra išlaisvinti mūsų sąmoningas ir nesąmoningas realybes, įtraukiant ir atlikėjus ir publiką į ekspresyvią atmosferą, sukuriant įtampą ir laukimo jausmą ir, svarbiausia, susidomėjimą, sukeliamą per sensorinį dirginimą, per aukščiausią techninį ir estetinį tikslumą.

Choreografė Carmen Werner įgijo magistro laipsnį Madrido politechniniame universitete. Kartu su Christine Tanguay, Carmen Roche, Julian Estévez, Hans Zülig, Anna Koren, Mathilde Monnier, Viola Farver, Julie West, Kevin Smith, Jean François Duroure yra šokusi klasikinį ir šiuolaikinį šokį. Nuo 1987 m., kuomet buvo įkurta Provisional Danza, iki dabar, buvo pastatyta daugiau nei 60 pasirodymų, 4 video šokiai ir trumpametražiai filmai.

„Neatsakingi“ (N-18)

„Neatsakingi“ – tai trumpos istorijos apie žmones. Pasakotojai prisistato sklandžiai, gražiai judėdami. Juos priekin stumia jų pasirinkimai ir asmeninis skonis. Visą kelionę jie yra lydimi žaidimų, tuštybės ir nesaikingumo. Tai pasirodymas sukonstruotas iš atviros elegancijos, kurią suteikia patirtis. Veikėjai – žmonės suprantantys savo vietą pasaulyje ir mokantys ja pasinaudoti.

Šis pasirodymas kupinas spalvų, ir, kaip leidžia suprasti pavadinimas, sklidinas gaivumo ir juokų. Pasirodyme gausu tiek teatrinių, tiek šokio elementų.

Režisūra: Daniel Abreu
Choreografija ir režisūra: C. Werner
Šokėjai: Tatiana Chorot, Sara Sanz Román, Lucio Baglivo, Javier Sangrós, José Luis Sendarrubias, Carmen Werner
Scenografija: Rocío Rivera
Apšvietimas: Pedro Fresneda
Video: Diego Ortiz
Filmavo: Rocío Rivera, Piti Prieto
Muzika: Masahiro Hiramoto

Trukmė: 56 minutės

Atgal