FESTIVALIO PROGRAMA

VILNIUS | Rugsėjo 18 d., 2010 (Šeštadienis)

Menų spaustuvė (Šiltadaržio g. 6, Vilnius). 19:00
Šokio teatras „Aura“ (Lietuva) /
Teatras „Manantiales“ (Ispanija) /
Teatras „Tranvia“ (Ispanija)
„Atvirų akių panoramos“. PREMJERA (N-18)
50-60 min.


KAUNAS | Rugsėjo 22 d., 2010 (Trečiadienis)

Kauno paveikslų galerija (K. Donelaičio g. 16). 18:00 (įėjimas su kvietimais). 20:00
Šokio teatras „Aura“ (Lietuva) /
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (Lietuva)
Dvi premjeros.
„Lietaus reminiscencijos“ / „Išplautas dangus“. PREMJERA
40 min.

KAUNAS | Rugsėjo 23 d., 2010 (Ketvirtadienis)

Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71). 19:00
Šokio teatras „Zawirowania“ (Lenkija)
„Už regos lauko“ (N-14)
35 min.

Pertrauka

Karel Vanek (Vokietija)
„Laisvės fantomas“
50 min.

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53). 22:00
Mikołaj Mikołajczyk (Lenkija)
„Laukimas“ (N-18)
60 min.

KAUNAS | Rugsėjo 24 d., 2010 (Penktadienis)

„Girstučio“ kultūros ir sporto centras (Kovo 11-osios g. 26). 19:00
Alias / Guilherme Botelho (Šveicarija)
„Šoninis lietus“. PREMJERA (N-18)
60 min.

Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71). 21:00
Eksperimentinė šokio trupė (Brazilija)
„Formos“
35 min.

Pertrauka

„Dominiq“
25 min.

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53). 23:00
A.lter S.essio (Prancūzija)
„Netektis“ / „Sluoksniai“
50 min.


KAUNAS | Rugsėjo 25 d., 2010 (Šeštadienis)

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53). 18:00
Provisional Danza (Ispanija)
„Neatsakingi“  (N-18)
60 min.

Senasis „Lituanica“ fabrikas (Jonavos g. 3). 20:00 ir 23:30
Šokio teatras „Aura“ (Lietuva) /
Teatras „Manantiales“ (Ispanija) /
Teatras „Tranvia“ (Ispanija)
„Atvirų akių panoramos“. PREMJERA (N-18)
50-60 min. 


M.Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12). 22:00
Il Posto ir Marco Castelli (Italija)
„Išnara“
35 min.
NEMOKAMAS!


KAUNAS | Rugsėjo 26 d., 2010 (Sekmadienis)

Verslo lyderių centras (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53). 18:00
Kaselio valstybinis teatras /
Johannes Wieland (Vokietija)
„Partrenktas žvėris“. PREMJERA
60 min.