MARCEL LEEMANN fizinis šokio teatras | Šveicarija


Marselio Lymano (Marcel Leemann) fizinis šokio teatras kuria emocionalius, nemenkų fizinių pastangų reikalaujančius šokio spektaklius, kuriems  būdingas savitas humoras bei aistringas, netikėtumų kupinas atlikimas. 

M. Lymano kūrybiniai darbai remiasi struktūruotomis improvizacijomis, kurios realizuojamos individualia judesio kalba. Kūrybinį procesą pratutina bendradarbiavimas su didžėjais, vidžėjais, kompozitoriais ir rašytojais. Teatras dirba su pagrindine šokėjų trupe, taip pat su kviestiniais šokėjais.

„100 m 2“

Choreografija: Marcel Leemann
Šokis: Marcel Leemann, Azusa Nishimura
Muzika: Iker Gomez de la Hoz
Video: Oliver Neubert
Šviesos: Silas Bieri
Trukmė: 55`
Premjera: 2006 m.

 

Plienas yra tvirtas. Netgi jeigu plienas yra kulka. Ar žmogus jaučia kulkos šilumą, jai smingant į smegenis? Ar vis dar girdi šūvį? Ar norisi verkti, kai persmelkia supratimas: „Tai neturėjo atsitikti!“?! Du šokėjai šimte kvadratinių metrų atskleidžia fobijų galią. „Nenoriu gyventi“, „noriu mirti“ – tamsos kupini žodžiai savižudybe kvepiančioje atmosferoje. Įspūdį dar labiau sustiprina išradingai sumontuoti vaizdo epizodai.

 

Šokėjai patiria pavojaus kerų bei savo kūno judėjimo malonumą. Ir kodėl gi kažkas, taip pasitikintis savimi, turėtų nusižudyti – netgi vardan šou?..

 

100m², (CH)

„... spektaklis kruopščiai nagrinėja neliečiamąją savižudybės temą, sukeldamas kūną persmelkiančius jausmus ir versdamas susimąstyti apie atsakomybę. Kūrinyje atsakingai analizuojami slegiančių  troškimų padariniai, kurie ilgainiui priveda prie savižudybės.“

Daugiau informacijos: www.marcelleemann.ch

Rėmėjai

Atgal