„Fusedmarc“ | Lietuva


„Fusedmarc“ vadinama įdomiausiu šių dienų alternatyvios muzikos projektu Baltijos šalyse. 2007 m. Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimuose „A.LT“ grupė pripažinta geriausia „experimental“ kategorijoje.

„Fusedmarc“ atsirado prieš ketverius metus kaip audiovizualinis eksperimentas – elektronikos, roko ir siurrealistinio vaizdo samplaika. Karjeros pradžioje grupė dažnai buvo lyginama su Vakarų intelektualiosios šokių muzikos ir alternatyviosios elektronikos žvaigždėmis, tačiau šiandien „Fusedmarc“ jau atrado savo muzikinę kalbą ir tolsta nuo įprastų intelektualiosios elektronikos standartų.

Grupės muzikoje atsiranda  daugiau ekspresijos, unikalumo, sunkių „fuzuotų“ akcentų, praturtinančių psichodelinę kelionę į klausytojo smegenų vingius.

„Fusedmarc“ yra išleidusi kol kas tik vieną virtualų albumą („Contraction EP“). Visų pirma, tai gyvai grojanti grupė. Ji yra surengusi koncertus įvairiose Baltijos šalyse, taip pat Vengrijoje, Rusijoje, Nyderlanduose, Graikijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje.

Kiekvienas grupės koncertas – tai efektyvus audiovizualinis potyris, leidžiantis persikelti į giluminį individualių fantazijų lygmenį. 

Vokalas, elektronika: Cilia
Bosinė gitara, programavimas, eilės: Nurasho
Videomenas, dizainas: Syrtha
Nešiojamas kompiuteris: Afwi
Pasirodymo trukmė: 60`

Daugiau informacijos: www.fusedmarc.com |
www.myspace.com/fusedmarc

Atgal