Šokių su ugnimi studija „Ugnies ratas“ | Lietuva


Studija „Ugnies ratas“ vienija žmones, besidominčius netradiciniu žongliravimu ir šokiu. Savo veiklą Lietuvoje ji pradėjo prieš ketverius metus su dar nematytu reginiu – ugnies šou.

Dabar studija yra pasiekusi neįtikėtino populiarumo: per metus sudalyvauja daugiau nei 200 renginių, tarp kurių – grandioziniai,  tūkstančius žiūrovų sutraukiantys ugnies spektakliai (Kauno dienų 2007 atidarymo renginys „Saulės kelionė per kultūras“, Alytaus kalėdinės eglutės įžiebimo šventė „Ugnies pūga“, Klaipėdos kalėdinė šventė Jono kalnelyje, Sostinės dienų 2007 atidarymo renginys „Ore ir ugnyje“, Kauno dienų  2008 atidarymo renginys „Žvaigždžių sietynas“).

Studijos „Ugnies ratas“ stimulas – kūryba, naujų meninės raiškos priemonių ieškojimas ir realizavimas. Eksperimentuodami su ugnimi, pirotechnika, lazeriais, šviesos efektais bei žmogaus kūno galimybėmis žonglieriai įgyvendina neįtikėtinas idėjas.

„Banalu"

Gimiau! Bijojau? Ieškojau! Radau? Nusivyliau! Siekiau? Laimėjau! Praradau?
Mylėjau...
Maniau, kad esu pats laimingiausias...
Ir pats laimingiausias miriau...
 

Mes gimstame, kad mirtume kaip naktiniai drugeliai nakties tamsoje. Rizikuodami kovojame dėl gyvenimo kaip ir jie, skrisdami į važiuojančio automobilio šviesas. Mylime trokšdami šilumos ir meilės – visai kaip jie lietingą naktį prie karštos lempos. Gauname tai, ko siekiame, arba – ne. Bet tai nesvarbu, nes galiausiai visi mirštame. Ir būnam pamiršti. 

Studijos „Ugnies ratas" sukurtas spektaklis „Banalu" – tai pirmasis Lietuvoje šokio projektas panaudojant UV apšvietimą, projekcijas bei kitus netradicinius šviesos efektus. Įdomu tai, kad šio spektaklio atlikėjai – ne profesionalūs šokėjai, o žonglieriai.

Daugiau informacijos: www.fakyrai.lt

Atgal