2008-10-13  22:25:34     margarita
Nuliudau:( Lankiausi festivalyje beveik visas dienas, ispudziu labai daug, tad uzsukau siandien prisimint akimirkas, nes kaip teko pastebeti kliksinciu akredituotu fotoaparatuotu zmoniu buvo daug, o galerija labai menka... net nera ka rodyti tiems, kurie nebuvo, o noretusi, kad jie seile pavarvintu.
Lauksim papildymo;)
2008-10-13  17:13:47     ;]
Fusedmarc:) ta grupe vadinas...jie nerealus, ir siaip renginys radijo gamykloje buvo uzburiantis:)!
2008-10-11  17:00:29     Gejus
Man labai patiko renginys Radijo gamykloj, ypač muzikos grupė pamiršau pavadinimą - labai sunkiai įsimenamas. O taip pat įspūdį paliko žydų grupė su dviem gitaristais, kurie rodė dramteatry..
ačiū už festivalį, dabar bėgu žiūrėti kino festivalio.. :) pagaliau Kaune yra ką veikti..
2008-10-09  14:45:19     Gliu
geriausias dalykas metuose.
Ir man labai patiko the symptoms.Labai super spektaklis!!
Ačiū visiems.Buvo nuostabu.
2008-10-06  11:02:01     Po visko
Ech... baigėsi šokio fiesta... Gaila. Nors tęsėsi beveik savaitę, bet vistiek buvo mažai. Atmetus visus programos netolygumus - nuo absoliučiai naivaus banalumo ir beskonybės (Ugnies ratas) iki aukštojo teatrinio-choreografino pilotažo (Drift ir Virpi Pahkinen) - festivalis praėjo šauniai. Ačiū visai organizatorių komandai, ačiū Birutei - padarėte viską, kad sušildytumėte šaltą lietuvišką rudenį ir ryškiomis spalvomis, ir emocijomis... Iki kitų susitikimų sekančio festivalio scenose...
2008-10-06  07:42:28     Greta
Sveikinimai organizatoriams. Ruduo be 'Auros' festivalio būtų ne ruduo. Mano šio festivalio favoritai Virpi Phakinen ir Company Drift ir žinoma 'Aura', bet savus girti savuose namuose gal būtų nekuklu :)
2008-10-03  22:08:59     kazin
gal buvo tokiu, kam didziai patiko The sumptoms? pavadinimas puikiai atitinka spektakli, nors galejo placiau pasakyt, kas per simptomai
2008-10-03  16:13:09     Skeptikas
Čia kažkas gyrė latvius. Taip jie gerai šoko, jie tikri profesionalai, bet pats gabalas ir choreografija - tai pats didžiausias popsas, kartais balansuojantis ant restoraninio šokio ribų. Valandą laiko žiūrėti tokią gimnastiką ir technikos demonstravimą tikrai nuobodu. Berniukai mieli (ypač vienas su juoda kepuryte, must be gay) bet to nepakanka šiuolaikiniam šokiui. Bet šiaip tai malonu kad latviai jau užsisaugino tokio lygio šokėjų. Aš jiems linkiu gero choreografo... Kūnas babelis - tai nelabai, primena studentų eskizus ir improvizacijas, nors pretendavo i rimtus menus iš aprasymu. Svede-suome soliste - nebloga - bet labai monotoniška.
2008-10-02  23:31:39     Atsiliepimas is Klaipedos
Susirinko daug zmoniu, todel susidare savotiska atmosfera. Pagal gerb. B.Lietukaites zodzius turejome ziureti ir subjektyviai interpretuoti kas vyks, taigi. Skirtingu tautu sokejai skyresi ir sokio stiliumi, buvo galima stebeti kiekviena atskirai, izanginis sokis su mikrofonais man buvo nematytas ir tikrai idomus - muzika kuriama sokant. Landziojimai i kubus, pasisakymai sava kalba, popso intarpai, net dainu buvo, bet iki galo minties nesupratau. Gal truko isbaigtumo, per daug visko:) Na bet kas pirma karta susidure su modern dance paliko tikrai gerus ispudzius:) Sekmes toliau festivalyje!
2008-10-02  21:45:31     ačū, braliukai :)
latvių spektaklis buvo nuostabus, būtent tai, ką galima vadinti tobulu šokio spektakliu su nuostabia muzika, choreografija ir šokėjais :)
>
Vardas *
El.paštas
Jūsų atsiliepimas *
Prašome įrašyti kodą:
       
Būtina užpildyti laukus, pažymėtus su žvaigždute: *

Svetainės administratoriai pasilieka teisę trinti komentarus, kurie yra nekorektiški, necenzūriški, įžeidžiantys, nesusiję su svetainės tematika, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžiantys LR įstatymus.