English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


VDU klube „Sesija“ vieši 17-asis tarptautinis modernaus šokio festivalis | Delfi.lt


Spalio 4-8 dienomis Kaune ir Vilniuje jau 17-ąjį kartą organizuojamas vienas svarbiausių modernaus meno renginių Lietuvoje – Tarptautinis modernaus šokio festivalis. Šiais metais festivalyje savo programas pristatys trupės iš Izraelio, Ispanijos, Italijos, Brazilijos, Čekijos bei Lietuvos. Pasak organizatorių, festivalio kokybės ženklu galima laikyti ne tik geografinę bei šokio mokyklų įvairovę, žiūrovui demonstruojamą aukščiausio meistriškumo atlikimą, savitą filosofiją, bet ir pastangas parodyti, kad modernus menas yra tarpdisciplininis, ieškant tam naujų, įdomių erdvių.

Tokia erdve šiemet tapo VDU bendruomenės klubas „Sesija“, Kauno visuomenei atvėręs I-ojo aukšto salę S. Daukanto g. 27 esančiuose VDU rūmuose.

Spalio 6 d., šeštadienį, nuo 14 iki 18 val. festivalio organizatoriai kviečia žiūrovus į čia vyksiančias šokio video peržiūras. Apie modernaus šiuolaikinio šokio raidą pasaulyje bei Lietuvoje susirinkusiesiems pasakos festivalio meno vadovė Birutė Letukaitė ir jos vadovaujamo „Auros“ kolektyvo šokėja Lina Puodžiukaitė. Programos svarbiausias akcentas – Izraelio modernaus šokio, kur stilių įvairovė persipina su naujausiomis pasaulinėmis bei Izraelio etnokultūros tradicijomis, video pristatymas. 21 val. klube „Sesija“ vyks festivalio šventinis vakarėlis „Live Only“.

VDU klubas „Sesija“ – aktyvios visuomenės ir daugiafunkcinės kultūros erdvė, kurioje maloniai bendrauja, dirba, organizuoja, įgyvendina mintis ne tik VDU bendruomenės nariai, bet ir universiteto svečiai bei bendraminčiai. Klubas siekia sukurti naują erdvę VDU bendruomenės ir visuomenės vidinių ir išorinių ryšių stiprinimui, atveria duris netradiciniams, tarpdisciplininiams universiteto ir miesto projektams. Rugsėjo mėnesį savo veiklą pradėjęs klubas „Sesija“ Kauno visuomenei jau pristatė du reikšmingus meno renginius – 9-ąjį tarptautinį mažųjų kino formų festivalį „Tinklai 2007“ ir tarptautinį festivalį „Kaunas Photo ‘07“.

Atgal© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj