English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


Ae-Lapsus Dansa | Ispanija


Trupė „Ae-Lapsus“ – tai asmeninis choreografo ir šokėjo Alexis Eupierre projektas, gimęs 1997 m. Barselonoje. „Ae-Lapsus“ atkreipia dėmesį į šiuolaikinės visuomenės problemas, puikiai susieja  formą ir turinį, nestokoja humoro jausmo, kuris yra pagrindinis trupės kūrinių bruožas. „Ae-Lapsus“ naudoja moderniąsias technologijas, video projekcijas, kaip išraiškos priemonę, ieškant individualaus žodyno choreografinėms idėjoms.

Alexis Eupierre studijavo Institut del Teatre of Barcelona ir The Julliard School Niujorko mieste, šoko pas David Zambrano, Margarita Guergue, John Jaspers, „Sara Skaggs Dance Company“, Mark Thompkins, „Mudances-Ángels Margarit“, „Olga Mesa“ ir kitose trupėse. 1995 m. bendradarbiaudamas su nepriklausomais Barselonos choreografais jis įsteigė „Cultural Association For The Development of Choreographic Activities“. Alexis Eupierre yra atpalaidavimo technikos, improvizacijos bei kompozicijos seminarų specialistas, kaip kviestinis choreografas dirbo įvairiose pasaulio trupėse. Taip pat dalyvavo festivaliuose: „Impultz Tanz“ (Viena), „Movement Research“ (NY), „International Festival of Tokyo“, „La Habana“ir kt.

Vitrinos

Scena – tai lyg stiklo patalpa, pasirodymo ir ekspozicijos vieta. Kaip save pateikti kitiems? Kaip save perteikti vaizdu? Kaip išvengti stereotipų ir ikonų? Kaip atskleisti savo individualumą daugybėje stiklo patalpų kuriant žmogišką aplinką, kurioje galėtum jaustis atpažintas? Alexis Eupierre projektas „Vitrinos“ išreiškia dviejų portretų viename paveiksle idėją, kur du personažai veikia kartu. Ši erdvė leidžia kartu egzistuoti  moteriškumui  ir vyriškumui, mažam ir dideliam, ramybei ir judesiui, realybei ir  fantazijoms, laikui ir erdvei, šviesai ir tamsai, triukšmui ir tylai. Tai sukuria vienovę, vientisą organizmą iš dviejų priešingų polių, kurie būdingi kievienam iš mūsų. Kaip dviems tapti vienu?

Trukmė: 55 min.

Daugiau informacijos: www.ae-lapsusdansa.com

Meno vadovas: Alexis Eupierre
Atlikėjai: Gema Díaz and Emili Gutiérrez
Muzika: Krishoo Monthieux
Kostiumai: Fátima Campos
Scenografija: Antigua & Barbuda
Ypatingas partneris: Montse Colomé
Bendradarbiavę atlikėjai: Clara Tena, Neus Vitlla, Koldo Aróstegui, Mara Smaldone.
Fotografija ir video: Guilsey Homet
Prodiuseris: Teresa Renedo
Prodiuserio asistentas: Blanca Vilageliu
Kūrybinė erdvė: La Caldera
Trupė dėkoja: Hilda Tejero, Antonio Bisbal, Beatriu Daniel, Lipi Herbández, Elena Carmona, Canníbal, Teatre Municipal Cal Bolet (Vilafranca del Penedès) and Centre Cívic la Barceloneta (Barcelona)

   
 
 

Trupę remia:  The Generalitat de Catalunya, Departament de Cultura / Ministerio de Cultura, INAEM /Ajuntament de Barcelona, ICUB.

 

Atgal© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj