English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


Šokio trupė KAMEA | Izraelis


„Kamea“ buvo įkurta 2002 m. Beer-Sheva Izraelyje, prie prestižinio Larry ir Lillian Goodman „Bat-Dor“ Beer-Shve municipalinio šokio centro. Trupę įkūrė ir jai vadovauja Daniella Schapira ir Tamiro Ginzo.

Trupės repertuare yra įvairių Izraelio kūrėjų choreografijų skirtingoms amžiaus grupėms. Kūriniai, apimantys  platų šokio stilių spektrą, atskleidžia „Kamea“ šokėjų aukščiausią  techninį ir meninį lygį. Trupė gastroliavo Izraelyje ir daugelyje tarptautinių festivalių, veda šokio seminarus, kurie susilaukia didelio pasisekimo.

Tamir Ginz, meno vadovas ir choreografas šoko trupėse „Haifa Ballet“ ir „Batsheva Dance Company“ 1991-1992 m.,  buvo „Bat-Dor Dance Company“ trupės (Tel Avive) choreografas  bei pagrindinis „Bat - Dor studios of Dance“ trupės  šiuolaikinio šokio pedagogas  (1991-2001 m.). Pirmasis jo kūrinys „Platforma 1“, skirtas trupei „Bat-Dor“, laimėjo Albert Gaubier apdovanojimą už choreografiją Danijoje 1997 m.  2002 metais Tamir įkūrė „Kamea“ kartu su Daniella Schapira. Šis choreografas dėsto šiuolaikinį šokį daugelyje mokyklų ir tuo pačiu yra “Blich High School” mokyklos Šokio fakulteto direktorius.

Carmina Burana

„Kamea“, atvykstanti tiesiai iš festivalio Kipre, pristato Pasaulinę Premjerą  – „Carmina Burana“. Spektaklyje jausmų, meilės, erotikos ritualas yra nauja, žemiška Karlo Orffo muzikos interpretacija. Kūrinys šlovina laimę ir jaunystę, gyvenimo džiaugsmą, draugystės, sėkmės ir saviraiškos troškimą.

Trukmė: 60 min.

Meno vadovas: Daniella Schapira ir Tamir Ginz
Administracijos direktorius: Galia Bar Levin
Atlikėjai: Burger Uri, , Ferdman Eliana, Gal Daniel, Ganon Eyal, Gross Moran, Mankita Naama, Nakar Snir, Popov Viktoriya, Sivan Maya, Zak Sergei, Anatoly Shenfeld
Muzika: Carl Orff
Repetitorius: Eyal Nahum
Kostiumai: Daniella Schapira
Apšvietimas: Judith Kupferman

     

Rėmėjai:

Atgal© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj