English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


Sylvio Dufrayer šokio trupė | Italija – Brazilija


Trupė įkurta choreografo ir šokėjo Sylvio Duffrayer, kuris dirbo su įžymiausiais Brazilijos šokio atlikėjais ir trupėmis. Pagrindinis trupės tikslas – populiarinti brazilų modernujį šokį, kuris išsiskiria etniniu charakteriu, atspindi Brazilijos kultūrinę ir socialinę įvairovę.  Šiuo metu trupė veiklą vysto Italijoje.

Sylvio Dufrayer  šokio trupė tapo nugalėtoja „Mesdanza“ festivalyje ir 8 – ajame Solo teatrų festivalyje Štutgarte. Dalyvavo festivaliuose: „Ogni carne ha il suo spirito“, Bari - Italija (2006 m.); „Internacional de Teatro de Oriente“, Karakasas ir Barselona (2006 m.); „Estival de San Martin de los Andes“, Argentina (2006 ir 2005  m.); „Alas de la Danza“, „Quito and Guayaquil“ – Ekvadoras (2005 m.); „INFANT“, Serbija ir Juodkalnija (2005 m.); „4+4 Days in Motion Festival“, Čekija (2005 m.).

Grocoió

Spektaklyje „GROCOIÓ“ susipina mitai, simboliai, universalūs architipai ir legendos, ritualai bei brazilų tradicijos, kaip žmogiškoji  vientisa vizija , kurioje atsikleidžia juodaodžių, baltaodžių ir indėnų pėdsakai Brazilijos kultūroje.

Šiame pastatyme kūrybos procesas artimai siejasi su estetika; realybės ir svajonių sąveika sukuria kalbą, o kūnas yra jausmų talpykla ir instrumentas, kuriuo mes pasiklaujame bendraudami

Trukmė: 53 min.

Choreografija: Sylvio Dufrayer
Atlikėjas: Sylvio Dufrayer
Muzika: Grocoió / Marcelo Carneiro de Lima
Kostiumai: Marcelo De Gang
Apšvietimas: Sylvio Dufrayer

Akimirka prieš veiksmą

Šis spektaklis – apie atmintį. Kūno prisiminimai, slypintys mūsų atmintyje, yra mūsų išgyventų patyrimų rezultatas, arba mūsų biologinis palikimas. Tai kalba  ne kartą prabylanti pati savaime, išreikšdama sentimentus, ketinimus ar veiksmus, kuriuos mes būtume linkę nuslėpti, tačiau jie atsiskleidžia ir patys pasakoja savo istorijas. Kasdieniai veiksmai, nereikalaujantys mūsų intelekto pastangų, tokie kaip šviesos atradimas tamsoje. Emocinė atmintis, virstanti atsiminimais, atskleidžia jausmus neteisdama.

Trukmė: 50 min.

Choreografija: Sylvio Dufrayer
Atlikėja: Alessandra Lofiego
Muzika: Pós-Tudo, Canção da Mais Alta Torre, O Rei Menos o Reino and O Tygre / Augusto de Campos and Cid Campos; Cantara / Dead Can Dance; Ni-Ten-Ichi-Ryu and The Hidden Camera / Photek; Absurd and Atom Bomb / FLUKE; Aircave / David Hudson
Kostiumai: Marcelo De Gang
Apšvietimas: Sylvio Dufrayer

 

     
     

Atgal© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj