English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


TARPTAUTINIO MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIO ISTORIJAKaunas, Lietuva (nuo 1989 m.)

BUVUSIŲ FESTIVALIŲ DALYVIAI

16-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2006

KAUNO ŠOKIO TEATRAS „AURA“ | Lietuva
TCHEKPO DANCE COMPANY | Vokietija
COMPAGNIE DRIFT | Šveicarija
LEVY DANCE | JAV
OLGA ZITLUHINA DANCE COMPANY | Latvija
SILESIAN DANCE THEATRE | Lenkija 
COMPAGNIE FABIENNE BERGER | Šveicarija
ETXEA: FRÉDÉRIC ETCHEVERRY & GLORIA ARAS | Prancūzija
NOA DAR DANCE GROUP | Izraelis
ODED GRAF & YOSSI BERG | Izraelis 



15-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2005

LAROQUE ŠOKIO TRUPĖ | Austrija
LIUBLINO ŠOKIO TEATRAS | Lenkija
QUASI STELLAR / APOSTOLIA PAPADAMAKI | Graikija
KOKORO DANCE | Kanada
C.MEDINADANCE | Kanada / Austrija
KAUNO ŠOKIO TEATRAS „AURA“ | Lietuva
W&M FIZINIS TEATRAS | Lenkija
OLANDIJOS NACIONALINIS BALETAS / H.POKROVSKOS PROJEKTAS | Nyderlandų karalystė
VELVET / JOANNE LEIGHTON TRUPĖ | Belgija

14-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2004

JÓSE LIMÓN ŠOKIO TRUPĖ | JAV
OLIVE ŠOKIO TRUPĖ | JAV
GROUP MOTION ŠOKIO TRUPĖ | JAV
CHARLES ANDERSON ŠOKIO TEATRAS X | JAV
PAT CREMINS DANCE COMPANY | USA
BOB EISEN IR KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA | JAV / Lietuva
STACEY PRINTZ ŠOKIO PROJEKTAS / JAV EDGEWORKS ŠOKIO TEATRAS | JAV
OLGOS ZITLUHINOS ŠOKIO TRUPĖ | Latvija
SALLY-ANNE FRIEDLAND ŠOKIO TRUPĖ | Izraelis

13-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2003

LAROQUE ŠOKIO TRUPĖ | Austrija
VYČIO JANKAUSKO ŠOKIO TRUPĖ | Lietuva
KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA | Lietuva
TANNO KEN'ICHI, JAPONIJA AURINKOBALETTI | Suomija
AJA JUNG | Serbija ir Montanegro
ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TEATRAS ALTER | Lenkija
CERNA & VANEK ŠOKIO TRUPĖ | Čekija / Vokietija
SILEZIJOS ŠOKIO TEATRAS| Lenkija
FINE 5 ŠOKIO TRUPĖ | Estija

12-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2002

PERCANTA ŠOKIO TRUPĖ | Lietuva
ANDRIAUS PULKAUNINKO FIZINIS – VIZUALINIS TEATRAS | Lietuva
KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA| Lietuva
FREEMOTION, PANTA REI DANSETEATER | Norvegija / Didžioji Britanija
FEHER FEREN | Vengrija
LIUBLINO ŠOKIO TEATRAS | Lenkija
FINE 5 ŠOKIO TRUPĖ | Estija
DAVID APPEL, JAV RENATE KEERD / ESTIJATHE ENSEMBLE GROUP | Škotija
ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TRUPĖ QUADRO | Baltarusija
LAROQUE ŠOKIO TRUPĖ | Austrija
AS2WRISTS ŠOKIO TRUPĖ | Suomija
PAUL IBEY, KANADACIE 2 IN 1 | Vengrija / Austrija 

11-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2001

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TRUPĖ “FLUIDUS” | Lietuva
NEOKLASIKINIO ŠOKIO TRUPĖ “RELEVE” | Lietuva
VYČIO JANKAUSKO ŠOKIO TRUPĖ | Lietuva
GAMA MOKYKLOS TRUPĖ | Lietuva
KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA | Lietuva
INCLUSE ŠOKIO TEATRAS | Rusija
LENKŲ ŠOKIO TEATRAS | Lenkija
MODERNAUS BALETO TEATRAS “CADANC” | Rusija
ZAGREBO ŠOKIO TRUPĖ | Kroatija
SEAN TUAN JOHN & BERT VAN GORP | Didžioji Britanija
MONOCHROME CIRCUS ŠOKIO TRUPĖ | Japonija
OHAD FISHOF & RENANA RAZ | Didžioji Britanija

10-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 2000

KATHLEEN QUINLAN IR “LILLA BALETTEN” | Švedija
SILEZIJOS ŠOKIO TEATRAS | Lenkija
NEOKLASIKINIO ŠOKIO TRUPĖ “RELEVE” | Lietuva
ELISABETH LEA, DIDŽIOJI BRITANIJAHASEGAWA ROKU | Japonija
JEDNOTKA | Lenkija
FINE 5 ŠOKIO TRUPĖ | Estija | Slovėnija
ITAT PAMEK GROUP / SAKURA II ŠOKIO PROJEKTAS | Japonija
BARBARA KRAUS | Austrija
KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA | Lietuva
MARTIN SONDERKAMP, VOKIETIJA | Olandija
AIROS NAGINEVIČIŪTĖS PROJEKTAS | Lietuva
ODD JOHAN FRITZOE, NORVEGIJA
VYČIO JANKAUSKO ŠOKIO TRUPĖ | Lietuva
ŠOKIO TEATRAS “ERI” | Suomija
URI IVGI ŠOKIO TRUPĖ | Izraelis / Nyderlandai

9-ASIS TARPTAUTINIS MODERNAUS ŠOKIO FESTIVALIS 1999

DANCE ENSEMBLE URBAN ELVES | Danija
JASMINE VARDIMON‘S ZBANG ŠOKIO TRUPĖ | Didžioji Britanija
LAROQUE ŠOKIO TRUPĖ | Austrija
C.D.C. ŠOKIO TRUPĖ | Malta
GRUPA TANCA WSPO CZESNEGO POLITECNIKI LUBELSKIEJ | Lenkija
EDITTA BROWN ŠOKIO TRUPĖ | Austrija
ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TRUPĖ “FLUIDUS” | Lietuva 
ENDICHE VIS.SAT, LIETUVA KAUNO ŠOKIO TEATRAS AURA | Lietuva
LIZ LERMAN DANCE EXCHANGE IR KAUNO ŠOKIO TEATRO AURA PROJEKTAS | JAV - Lietuva


© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj