English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


MENŲ SPAUSTUVĖ | Loreta Juodkaitė | Tomas Dobrovolskis | Lietuva


Loreta Juodkaitė šokio mokėsi nuo šešerių metų. Šiuolaikinio šokio pagrindus įgijo Vyčio Jankausko  modernaus šokio studijoje,  dalyvaudama įvairiuose šiuolaikinio šokio projektuose bei seminaruose. Buvo Andriaus Pulkauninko šiuolaikinio šokio trupės šokėja. 2005 m. baigė Zalcburgo eksperimentinę šokio akademiją. Šiuo metu Vilniaus dailės akademijoje dėsto šokio techniką, taip pat yra šios akademijos šokio teatro vadovė. 2006 m. „Naujojo Baltijos šokio“ festivalyje parodytas improvizacinis spektaklis „Čia ir dabar“ ir Menų spaustuvės programai „Atvira erdvė“ sukurtas šokio diptichas „Salamandros sapnas. Paveikslas“ (rež. Valentinas Masalskis) 2007 m. jai pelnė Auksinį scenos kryžių už metų debiutą.

Tomas Dobrovolskis yra išradęs originalų, analogų neturinti varinį mušamąjį instrumentą, kuriam sukūrė specialią grojimo techniką, skiemenuotę, muzikinį raštą. Šiuo instrumentu Tomas groja naujuose projektuose ir jį ruošia patentavimui. Šiuo metu Tomas yra pastovus „Vilniaus mušamųjų”, „Ženklo grupės“ narys, dalyvauja bendruose bei kuria individualius projektus. Kaip kviestinis muzikantas Tomas yra muzikavęs su daugeliu lietuvių džiazo muzikantų. Studijuodamas Vilniaus konservatorijoje su kolegomis subūrė fussion grupę NNB, su kuria dalyvavo įvairiuose džiazo ir roko festivaliuose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje.

Trimatrix. Trys judėjimai

Muzikos ir šokio spektaklis „Trimatrix. Trys judėjimai“ remiasi specialiai šiam spektakliui perkusininko Tomo Dobrovolskio sukurtos muzikos formos jungiamomis trimis skirtingomis polimetrinėmis linijomis. Spektaklio idėjos autoriaus T. Dobrovolskio sumanymą šias ritmines linijas išreikšti vizualiai įgyvendino choreografė Loreta Juodkaitė, sukurdama tris skirtingas choreografines linijas kartu su baleto šokėjais Igoriu Zaripovu ir Andriumi Žužžalkinu. Pasak jos, kuriant šį darbą nemažai įtakos turėjo vandens stichija ir trys gamtoje egzistuojančios jos formos: ledas, takus vanduo ir garas.

Trukmė: 40 min.

Daugiau informacijos: www.menuspaustuve.lt

Idėja: Tomas Dobrovolskis
Choreografija: Loreta Juodkaitė
Atlikėjai: Loreta Juodkaitė, Igoris Zaripovas, Andrius Žužžalkinas
Muzika ir muzikos atlikimas: Tomas Dobrovolskis
Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik

   
 

Atgal© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj