English version
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 


Mielieji mūsų žiūrovai,
Sulekėm, subėgom ir
Stabtelėjom...
Neilgam...tik atsikvėpti,
Susitikti.
Žiūrinčiose akyse atpažinti save,
Plakančiose širdyse sustiprėti,
Plojančiose rankose sušilti,
Atsiverti ir sudeginti save.
Kad galėtume
Susilieti,
Jausti,
Suprasti...
Kad galėtume būti kartu.

Šokėjų vardu,

Birutė Letukaitė
Choreografė, festivalio meno vadovė

Brangūs festivalio organizatoriai, dalyviai ir svečiai,

Sveikinu Jus 17-ajame Tarptautiniame modernaus šokio festivalyje, kuris šiemet vėl kviečia atsiverti naujai patirčiai, suvokiant judesio grožį.

Džiaugiuosi, kad Kaune užgimęs festivalis per savo gyvavimo metus tapo prasminga miesto tradicija, skatinančia modernaus šokio sklaidą ir turtinančia visos šalies kultūrinį gyvenimą. Supažindindamas su naujausiomis modernaus šokio tendencijomis bei kviesdamas priimti iššūkius, šis festivalis ugdo publiką, plečia šokio meno suvokimo ribas. Kasmet sukviesdamas vis daugiau žymių šokio meistrų iš įvairių pasaulio šalių, jis garsina Lietuvos vardą ir plėtoja tarpkultūrinius mainus.

Nuoširdžiai dėkoju organizatoriams už entuziazmą, puoselėjant modernaus šokio tradicijas. Linkiu, kad šis festivalis toliau sėkmingai augtų, sulaukdamas vis platesnio tarptautinio atgarsio. Visiems festivalio lankytojams linkiu nepakartojamų įspūdžių ir atradimų šioje šokio šventėje!

Kultūros ministras
Jonas Jučas

Mieli XVII-ojo tarptautinio modernaus šokio festivalio organizatoriai, dalyviai ir žiūrovai,

Laisvas šokis, nekaustomas kanonų, nevaržomas standartinių rūbų ir ir dekoracijų leidžia scenoje atverti laisvo žmogaus sielos grožį. Vienintelis Savivaldybės modernaus šokio teatras Lietuvoje, o ne taip seniai ir šioje pasaulio dalyje, dovanoja žiūrovams ir visam Kaunui įspūdingą šventę. Jau septynioliktą kartą čia susirinks geriausi šokėjai, kuriems nuoširdžiai linkiu atrasti naujas šokio formas. Didžiuojamės, kad mūsų miesto dideli menininkai tarsi kompasai pasaulio meno platumose padeda nustatyti gyvenimo ir meno raidos kryptį.

Malonu, kad modernaus šokio festivalis – judesio ir muzikos derinys - taip pat sulaukia vis daugiau šio meno gerbėjų.

Festivalio rengėjams, „Auros“ vadovei ir kolektyvui, linkiu sėkmingai skleisti savo kūrybines idėjas, rasti naujų bičiulių ir bendraminčių, o žiūrovams – nuostabių akimirkų ir neišdildomų prisiminimų.

Kauno miesto meras
Andrius Kupčinskas

Su didžiausiu džiaugsmu noriu Jus visus pasveikinti, su jau 17-ta modernaus šokio švente! Tik dėl Jūsų mes dirbame ir stengiamės, kad rudeninis Kaunas pavirstų šokio, emocijų ir jausmų oaze. Pačių šilčiausių įspūdžių!

Festivalio koordinatorė
Gintarė Masteikaitė

© 2007 dancefestival.lt Pagaminta mamaikoj