Merav COHEN REINAN (Izraelis)

Merav Cohen Reinan

Merav Cohen Reinan yra nepriklausoma choreografė, dirbanti „Akko“ teatre.

Solo pasirodymą „When the Beast Returned“ ji sukūrė 2011 m. ir pirmąkart pristatė „Gvanim“ festivalyje „Suzanne Dellal“ centre. Spektaklis taip pat buvo parodytas tarptautiniame „Puf“ festivalyje Puloje, Kroatijoje ir „Akko“ teatre. Choreografė taip pat pažįstama iš pastatymų: „Dreams in Aspamia“ bei „Doves Drowned in the Lake“.

1999-2012 Merav šoko „Bat Kol Dance“ ir „Kibbutz“ šiuolaikinio šokio trupėse. Jai teko dirbti su Idanu Cohenu, Maya Dunsky, Smadar Yaaron, Osnatu Shneku Yosefu, Keren Ida Nathan, Ido Tadmoru ir kitais.

Šokio studijas Merav baigė „WIZO Haifa“ menų mokykloje. Merav yra sertifikuota jogos instruktorė taip pat su Maya Dunsky studijavusi Butoh šokį. Inspiruota Butoh šokio technikos ir Grotowskio metodo ji veda improvizacijos seminarus. 

 

Ido Tadmor

2011 m. už gyvenimo pasiekimus Izraelyje Ido Tadmoras buvo apdovanotas prestižiniu „Landau“ prizu. Praeitais metais jis šventė 30-ies metų tarptautinės karjeros jubiliejų. Ido Tadmoras – pagrindinis šokėjas, choreografas, profesionalių šokio konkursų teisėjas, dainininkas, varžybų ir festivalių meno direktorius.

Studijas pradėjęs šokio mokykloje „Bat Dor“, Ido Tadmoras netrukus prisijungė prie „Bat Dor“ šokio trupės. Vėliau, šokti kaip pagrindinį šokėją ir pasirodyti garsių choreografų sukurtuose pasirodymuose, jį pakvietė šokio trupė „Bat Sheva“. Taip pat kaip pagrindinis šokėjas Ido buvo pakviestas į Laro Lubovitchiaus gerai žinomą šokio trupę Niujorke. Ido Tadmoras mokytojavo pasaulyje pirmaujančiose šokio mokyklose Izraelyje, Europoje (Romos šokių akademijoje ir Amsterdamo šokių studijoje „Artemis“).

Per pastaruosius tris dešimtmečius Ido Tadmoras pristatė pasauliui Izraelį kaip „Šokio ambasadorių“. Daugybė įstaigų, skatinančių Izraelio kultūrinę veiklą, – Amerikos-Izraelio kultūros fondas, Tel Avivo ir Haifos savivaldybės bei kitos viešosios įstaigos ir fondai apdovanojo Ido Tadmorą įvairiais prizais.

 

„Kai žvėris sugrįžta“ („When the Beast Returned“)

Ištrauka iš „When the Beast Returned

 Aš turėjau uodegą. Aš gulėjau ant žemės lyg žvėris, keičiantis odą.

Mano dantys buvo lyg ašmenys, trokštantys švelnaus ėriuko.

Aš buvau demonas, tampantis šeimininko žaisliuku.

Maskuodamasis žolėmis, aš gromulojau jas, tikėdamas, kad žolė augs ir mano pilve.

Aš jaučiau baimę ir klausiausi jos muzikos.

Aš mėgavausi skausmu.

Tai šiurkščiavilnio nukentėjusiojo ir skerdiko monologas.

 

Tadmoras pasirodyme atiduoda visa save, yra masyvus, lėtas ir besikankinantis lyg žvėris. Gabi Eldor, Habama.

Tai vienas iš labiausiai jaudinančių solo, kokį yra tekę matyti.Ruth Eshel, Haaretz

Choreografija: Merav Cohen Reinan
Atlikėjas: Ido Tadmor
Muzika: Ilan Shalom
Kostiumai: Michal Capelluto
Apšvietimo dizainas: Shachar Verchzon
Asistentas: Idit Herman
Trukmė: 26 min.

VIDEO
Ad
ORGANIZATORIUS
Ad
GLOBĖJAI
Ad
Ad